Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Fisi 24 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune me orar Masdite per shkak te shkolles qe jom paradite , gjate pushimeve mund te punoj edhe orar te plote si dhe vikendeve , mund te punoj qfardo pune qe me ofrohet jom i aft .. mund te punoj edhe ne Fushe Kosove dhe Prishtine . FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim