Kerkoj pune 045-541-739

Kërkohet punë nga: kushtrim 30 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj qfardo pune jam 19 vjeqar posedoj dhe patent shoferin e kat B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim