Kerkoj pune ne Sony, Internet ose mobileshop

Kërkohet punë nga: shpresim 25 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Njoh mire punen dhe paisjet perkatese ne keto larmi dhe punoj me orar te plote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim