Kerkoj pune si kamarier ose shankist

Kërkohet punë nga: Granit 06 Gsh 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kom pervoj pune si kamarier dhe shankist per cdo interesim mund me telefononi ne numrin ce keni me lart...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim