Kerkoj pune urgjent

Kërkohet punë nga: Etem 06 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkuj pune urgjent.
Kam provoj pune :
Kamarier:kafiq , restaurant dhe hotel
Shankist: kafiq , restaurant dhe hotel
Recepcionist
Servisim ne pajisje elektronike:llaptop , kompjuter,playstation, televizor , monitora ,telefona etj
Mjeshter per alumin dhe plastik: dyer, dritare, roleta, gilindera, fasada strukturale dhe gjysem strukturale
Mjeshter auto limar
Kam provoj edhe me rryme
Kam provoj edhe ne riparimin e aparateve te kafes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim