Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: // 23 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Jam studen be vitin e 4 dhe kerkoj pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim