Kerkoj puntor

Kërkohet punë nga: Arber 29 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm puntor picamen dhe kamarjer me provoj Pune
Te interesuarit let lajmrohen ne ket numer 045666512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim