Kerkojm Puntore

Kërkohet punë nga: Hotel Donarti 17 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Hotel Donarti - Dardani / Mbrapa Banesave te gjelberta, Kerkon puntore per pastrim ne ndrrimin e mbas dites prej ores 15:00-22:00 (7 ore punë) Mosha prej 25:35 vjeqare Paga mujore : 230 Euro Nr.Telefonit 044/176/262 dhe 049/176/262

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim