Kerkojm hulumtuese dhe kerkuese te terrenit

Kërkohet punë nga: Shoqata ezze 10 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm punetore per mbledhjen e donacioneve dhe angazhimeve tona neper mbare Kosoves.

Kerkesa e punes eshte 10 punetore me pagesa fikse aktive.

Te interesarat te na kontaktojn permes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim