Kompania Niku kryn keto pun.

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Niku 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryjm keto pun.Nivelizim, fasada te ndryshme moler , Ngjitjen e keramikav, Knauf dhe dekorime te ndryshme etj.kontakto ne tel;045322555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim