Krijimi elemente për gardhe prej druri

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Gardhe druri 19 Dhj 18:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Krijimi elemente për gardh druri në një kombinim gjeometrike, një kombinim i drurit, kombinimi dru-metalike prej qelqi, gdhendur stolitë, dizajn kombinuar gjeometrik me stolitë e gdhendur, etj destinuara për ballkone, tarraca, shkallëve, oborret, pamje-ekranet, shtëpi në fundjavë, shtëpizë, shtëpi parafabrikuara , restorante, kishat dhe xhamitë. Ata filluan të mos bërë pllaka të mëdha dhe shtyllat gdhendur të brendshëm dhe të jashtëm shkallët, ballkone, tarraca, tavolina, bar. Elementet janë bërë nga druri të ngurta ahu - matur 16 cm x 90 cm x 2.2-2.5 cm me mundësinë e marrjes dimensionet vazo. Çmimet promovuese veçanërisht të favorshme për tregun tonë dhe të fillojnë në 6 euro secili !!! Bëni ndërtimin tuaj me një vështrim të veçantë të madhe për pennies në dollarit, diçka që është shumë e rrallë në rajonin tonë! Modelet janë vetëm një pjesë e asaj që ne ofrojmë, presim dizajne të reja çdo ditë. Ne jemi punësimin në Ballkan dhe Europë. Facebook / tel druri gardh. +389 77863369
Email: cncdesign2015@yahoo.com
Telefon: +389 77863369
Adresa: Maqedonia Ohër
Kodi Postar: 6000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim