Kryejm keto pune

Kërkohet punë nga: meti 16 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejm nivelizimin e dyshemeve banjove si dhe gjitha llojet e shkallve me dor dhe me maqin

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim