Larje kulmash

Kërkohet punë nga: Smajli 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm larjen dhe lyrjen e kulmav sidhe larjen dhe lyrjen e fasadav te shtepive qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim