Lindi company

Kërkohet punë nga: HAZIR 02 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm me bager bejm hapjen e kanalev temelit rrafshimin e dheut si dhe ngjeshjen e tokes temelit etj me zhabic per me shum info 044 457 402 ne gjdo koh nen sherbimin tuaj LINDI company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim