Makin per qepje ne gjendje super te mir siq shihet

Kërkohet punë nga: xxxxxxxxx 17 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Makina super e mir dhe e pa perdorur e ruajtur me shum kujdes dhe nuk keni nevoj per rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim