Mjeshter

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Agonisi 03 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë instalimin e ujit,nxemjen qendrore dhe montimin e keramikave.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim