Mjeshter i ujt dhe kanalizimit

Kërkohet punë nga: hasan haziraj 20 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJ KETO SHERBIME Baj istalime te ujt dhe kanalizimin e shoijave dhe ndetesav montimin e pupave dhe hidroforave montimin e sanitaris bojlerave dhe pastrimin e tyne baj istalimin te gjithave lloje te materjaev qe jan ne tregun ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim