Mjeshteri i rrymes dhe ujit

Kërkohet punë nga: muhamet 29 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
jam mjeshter i rrymes dhe ujit per instalime te rrymes dhe ujit qoft objek banesor apo shtepijak
montojm ora rryme te ujit bojlera shtikera sigures
po ashtu bejm hapejn e
gypave te kuzhinave dhe banjove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim