Moler

Kërkohet punë nga: Besim Sopjani 19 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punoj me gled me ngjyre parket,knaufsi dhe rregullimin e hapsirave brenda objekteve si dhomat e gjumit guzhinen banjo dhomat e ndenjes si dhe bejm dekorimin e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim