N.N KASTRATI: Punojm Fasada(izolime ) Mallter etj

Kërkohet punë nga: bastri 21 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
N.N KASTRATI punojm Fasada te bremshme dhe te jashtum (Izolim) Mallter (Suvatim) Knauf Glet Ngjyr Llaminat Uj dhe Keramike per nje koh shum te shpejt dhe me qmime te volitshme e juaja mbetet vetem qe te na kontaktoni ne numrat e telefonit qe gjithmon jan te i hapur 044 521 863 ose 049 80 88 44 +(Wiber) ju mirpresim faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim