NPSH ARTIing Klimatizim Uje-Kanalizim ins.Elekt

Kërkohet punë nga: Veton Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Të ndëruar kosumator ju njoftojmë rrethë shërbimeve të cilai jua ofron ndërmarrja jonë.
Ne jemi një ndërmarrje e vogël me një staf profesional në profesionet e caktuara si:
1. në instalime të ujit dhe kanalizimit nga fillimi në shtrirjen gypave deri në finalizim të punimeve si vendosjen e orendive të ndryshme sanitare.
2. Instalime elektrike në ndërtesa si sisteme të ndryshme të instalimeve elektrike nga fillimi deri në finalizim.
3. kryejm sherbime në sistemin e klimatizimit, në montimin e paisjeve klimatike të reja, të perdorura dhe servisimin e të gjitha paisjeve klimatizuese pavarsisht nga madhësia dhe forma e tyre
4. instalimin e ngrohjes qendrore, sisteme të ndryshme të ngrohjeve si sistemin e jashtem, në dysheme etj,
5. kryejm edhe punime nga keramika nga ma të ndryshmet si ato të thjeshta, me dekorime dhe mozaik.

Konsumator të nderuar presim nga ju qe të na kontaktoni nuk do të zhgenjeheni,
Me respekt,
NPSH - ARTIing

www.arting.tk ne webfaqen tone munde te shihni disa punime tonat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim