Ngjesim Pllaka Keramika

Kërkohet punë nga: Haki Sot 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ngjesim pllaka, Keramika, izolime te pllakave.
Punë estetike dhe mahnitëse.

044 447 885
049 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim