Ngjesum pllaka

Kërkohet punë nga: artoni 01 Qer 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ngjesum pllaka te gjitha llojev. Banjo Shkall Lokale Terasa etj.si dhe izolimin e Banjov Terasav te gjitha llojet e izolimev .KRASNIQI.Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim