Ngjyrosje molerai 0.50 cent knauf sisteme

Kërkohet punë nga: blerim 14 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm dekorime nga knaufi .mure ndarse .pllafona nga knaufi dhe amstrongi.ngjyrosje .glet qmimi I volitshem kvalitet I larte dhe pergjegjsi ne pune .shiko katalogun beli knauf facebuk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim