Ngrohje qendrore

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Projekt term 27 Sht 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm kto pun ngrohje ftohje ventilim klimatizit si dhe servisime te ndryshme bejm Dhe projektimin e objektev ne mnyr ingjinjerike , punojm me kaldaja me dru qymyr rrym pelet e deri te ato ma te reja me pompa termike punojm ne shtepi banesa dhe objekte te te ndryshme per me shum mund te na kontaktobi ne numrat tan 045 557 319 dhe 045 667 459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim