Niku nivelizim

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Niku 24 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto pun. Nivelizimin e objekteve te ulta dhe te larta. Steripor dhe fasada te ndryshme. Keramik.knauf te gjitha dekorimet.punoim edhe me kompenzime.vetura banesa. Tel: 045322555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim