Nivelizim.fasada.knauf.pllaka etj.

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Niki 24 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto pun;nivelizimin e objektev te larta dhe te ulta.fasada te gjitha lloive.knauf dhe dekorime te gjitha lloive.keramika etj. Punoim edhe me kompenzime,vetura banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim