Nxemje Qendrore instalim shitje servisim

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Haki Sot 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme instalimin dhe shitjen e materialit pr nxemje qendrore. Kalda med ru pelet, rryme. Shporeta alfa, kamina etj.
Punojme me radijator e 10 vite garancion dhe kada 5 vite garancion.
Gypa gjerman INOX, baker etj.
Per punen tone profesionale ju garantojme.
Pranojme edhe vetura me kompenzim.
Punojmë në tërë Kosovën.
Musa Therm
Te posta në Fushë Kosovë - Prishtinë.

Mob: 044 447 885 (viber) - 049 273 117
facebook: https://m.facebook.com/Musa-Therm-147185915481551/?ref=bookmarks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim