Nxemje qëndrore ,ujësjelles, sanitari,kanalizim

Kërkohet punë nga: Bekim 20 Krr 03:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Instalues i :
Nxemjes qëndrore (të gjitha sisemeve)
Ujit dhe kanalizimit
Montimin e sanitarisë
Montimin e hidroforave ( ne puse dhe rezervar)
Montimin e sistemit te ujitjes ( barit, pemeve,etj)
Marrim pune me konpesim me veture

Bekim Vitia 044620561 viber +37744620561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim