Nxemje qendrore ,ujesjelles,kanalizim,sanitari

Kërkohet punë nga: Bekim 26 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme istalimin e :
Nxemjes qendrore (te gjitha sistemet)
Ujit dhe kanalizimit
Montimin e sanitarise
Montimin e hidroforave ne puse dhe rezervare
Montimin e pipav per ujitjen e pemve dhe barit
Montimin e kalldave te nxemjes qendrore
Bejme montimin e gypave te drenazhes etj

Me pervoje pune 17 vjeqare ,garancion dhe mirmbajtje .
info /tel -wiber +37744620561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim