Nxemje qendrore

Kërkohet punë nga: Kosov-term 13 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm instal montim dhe riparim te nxemjev qendrore tel.+377 45 361 461 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim