Ofroj 2 vende mjeshter per prodhim të mobilev

Kërkohet punë nga: R.abazi 08 Pri 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Ofroj dy vende pune për prodhim të mobilev vetem duhen tjen me orovoj pune dhe të sjellshum në pun

Orari 8:00-6:00 të premten pushim dhe 1 të djelle po 1 jo

Kujdes puntoret duhen të ken provoj pune
Ju faliminderit
Na kontaktoni edhe ne viber +37744248819
Ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim