PUNETORE

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Vesa Travel 16 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojem Punetore per Agjension Turistik tek Ambasada Gjermane. Te interesuarat duhet te kene njohuri te gjihes gjermane dhe kompjuterike. Mosha e preferuar 22-35 vjeçare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim