Parket Dhe Laminat

Kërkohet punë nga: bekim selimi 02 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bej montimin e parketit dhe laminatit. Njeheresh bej rregullimin e parketit te vjter gëdhendjen e tij dhe lyarjen e parketit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim