Punoj me motorr prej dru

Kërkohet punë nga: sabri 16 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punoj me motorr prej dru punoj edhe me traktor taksi dhe me kamion dhe me kerr,por punoj edhe pun tjera si shtroj laminat por edhe tjeter si rregulloj rrym si rregulloj poqa,shteka etj ju mirpres ne N.r 044 552 066 si dhe ne viber Sabriu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim