Punojmë Oborre me Kubëza NTSH "Dardani"

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: NTSH "Dardani" 15 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojmë Oborre, Parqe, Trotuare dhe hapsira të ndryshme të kubzave me dizajne të ndryshme.

Me pervoj 20 vjeqare Gjermane.

Per me shum kontaktoni ne: + 377 45 556 311

NTSH "Dardani"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim