Punojm Me Kran Si Dhe Bejm Transport 24h transport

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN 13 Mar 09:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI NE 6t(ton),PUNOJM EDHE ME KORP TEL:044-169-673 OSE 049-169-673 EUROSHPED1 JU MIPRESIM


TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:Auto Vinq-Euro Shped1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim