Punojme keto pune Knauf Rafaello Glet

Kërkohet punë nga: Riadi 11 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejmë keto pune Knauf ,Glet ,Rafaello ,Terevelad,Dekorim si dhe ngjyra te ndryshme dhe sherbime tjera. Te gjitha keto i kryejme ne menyre profesionale dhe ne afat te caktuar sipas marreveshjes.Punen tone mund te ua prezentojme permes fotografive dhe menyres se drejtperdrejte pra te shihni nga afer punen e bere dhe sipas referencave nga klientet tane qe jane ndare te knaqur tej mase nga puna jone do bindeni per punen profesionale si dhe perfundimin e asaj sipas marreveshjes.
Per me shume informata kontaktoni ne numrin---045 402 336--- Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim