Pure Vip Massage Kerkon Puntore

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Pure Vip Massage 27 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pure Vip Massage Kerkon puntore masazhere me pervoj pune apo edhe praktikante pagesa sipas marveshjes dhe me kushte te mira pèr punè adersa kompleksi "Blerti" lagjja kalabria prishtin per informata na kontaktoni prej ores 13.00 deri 23.00 tel 045742222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim