Roleta te jashtme nga alumini dhe pvc

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Liri roleta 17 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Prodhojm roleta te jashtme nga al dhe pvc
Servis per te gjitha llojet e dritareve nga pvc
Kunder ftoftit
Zhurmes
Ndjersitjes se gjamav
Dhe rregullimin e mekanizmit
Qe dritaret tuaja te ken nje mbyllje perfekte
24 ne krejt kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim