Sallon Ondulimi LEJLA kerkon 5 Punetore.

Kërkohet punë nga: Dardane 03 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Salloni per femra LEJLA kerkon 5 punetore gjithashtu edhe 3 praktikante, Salloni gjindet ne Prishtine, Orari i punes 08:00 - 16:00 paga minimale 260euro.
Ju lutemi qe te fotografoni dhe dergoni ne Email adres Leternjoftimin para dhe mbrapa dhe nje CV te punes dmth pervoja e mehershme se ku keni punuar.
Pastaj ju ftojm ne. Faleminderit

Email Adresa: dardekrasniqi@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim