Security Man

Kërkohet punë nga: Security 29 Sht 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm roje : Ruajme : Shtepi,banesa,lokale,biznese,pllace,persona privat etj.
jemi serioz,kreativ dhe shum besnik ne pun.
mund te kontakoni, ne nr tel.
qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim