Servis per dyer,dritare ,roleta

Kërkohet punë nga: veton 11 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bej servisine dyerve dritarev roletav nga alumini dhe plastika kunder te ftoftit zhurmes djersitjes se gjamav garantoj ne punen time punoj 24h ne te gjith kosoven ju mirpese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim