Shofer Kategorin D dhe E

Kërkohet punë nga: Driton Klinaku 17 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Shofer me përvoj ne Autobusa dhe Kamiona .kam dhe vizen shengen per gjithë Europen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim