Shofer per Delivery

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: AMBIENT PIZZA 02 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Shofer - Delivery

Ofrojme pune per Shofer - Delivery,

Kandidadet duhet te jene te moshes 26-32 vjeçare dhe duhet te posedojne Patentshofer te Kategorise B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim