Tavolina dekorative

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Gardhe druri 19 Dhj 19:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Marrja tavolina dekorative, të dizajnuara për të gjitha llojet e festimeve si dasma, ditëlindje, Krstevka, dekorimin e restorante, terreneve sportive dhe të ngjashme. Made e pikturuar MDF sipas dëshirave të konsumatorëve. Gjithashtu prodhojnë të gjitha llojet e dekoratave të zgjedhjes suaj, ose fotografi nga Interneti.
tavolina, dekoratave, wedding, ditëlindjen, stoli, MDF, argëtim për fëmijët
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim