Taxi Prishtine - Shkup (anasjelltas)

Kërkohet punë nga: Kastriot 10 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Jam nga Prishtina kam nje veture Passat 2003.
Jam ne mardhenje pune me nje ndermajre ne Prishtine me orar te plote. Jam 30 vjeqar mbajtes i familjes punen si taxi per Shkup e beje sepse gjate vitit me bjen te shkoj reth 20 here ne vit per te mare dhe derguar familjaret.
Pasi e kam kartonin e gjelbert per tere vitin mund te dergoj edhe persona te tjere nga Prishtina per ne Aeroport te Shkupit si dhe nga Aeroporti i Shkupit per ne Prishtine.
Pagesa 60 euro.
Kontakto edhe ni VIBER
0038649651951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim