Udhehqese e punes ne kuzhine

Kërkohet punë nga: Melihate 12 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkohet nje punetore e cila ka pervoje pune ne pergatitjen e piteve dhe mantiave, pitet dhe mantiat duhet te pergatiten me shume kujdes dhe te jene shume profesionale.
Ju lutem vetem te interesuarit me pevoje te punes shume vjeqare te lajmerohen per pune. Rroga do te jete 300 euro me mundesi rritje ne 400.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim