Udhetime Prishtin -️Pej dhe anasjelltas.

Kërkohet punë nga: Valon 08 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj. Dike ️Qe udheton prishtin -️Pej. Nga ora 8.00 deri. 8.30 ️Qe Mbrrin ne ️Pej. Nga prishtina. ️Per. Gjdo Dite Pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim