Ujësjellës, saniteri, kanalizim

Kërkohet punë nga: Afrim Gashi 25 Tet 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm këto punë: Ujësjellësin në të gjitha mënyrat( gjekomin, metal, PVC etj) saniteri si dhe Kanalizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim